Наш приход

В рубрике НАШ ПРИХОД вы можете познакомиться с проповедями, заметками, статьями о смысле православной жизни клириков и  прихожан храма Всех Святых в земле Российской просиявших, фото и видео-материалами о жизни нашего прихода.

Благодетелю Человеколюбче Господи, мир подавай роду человеческому!

Даруй и ныне мир рабом Твоим, братии и сестрам прихода во имя Всех Святых в земле Российской просиявших; вкорени в нас страх, и друг ко другу любовь утверди; сохрани храм сей святый от всякого зла, общину его умножи и укрепи.

Владыко Господи! Ты рекл еси учеником Твоим, яко без Мене не можете творити ничесоже.

Темже молим Тя, Создателю всяческих, подаждь нам смиренным рабом Твоим милостивную помощь Твою: и помоги нам в ремонте храмов нашего прихода, в строительстве монашеского корпуса, во спасение душ и исцеление телес множества людей Твоих, удаленных ныне Божественного Твоего Света и целительные благостыни Твоея; молитвами Пречистыя Твоея Матери и всех святых, помилуй и спаси нас грешных. Аминь.